XC7VX1140T-2FLG1928C
XC7VX1140T-2FLG1928C
Модель:XC7VX1140T-2FLG1928C
XC7VX1140T-2FLG1928C-це недорогий масив польового проектування воріт (FPGA), розроблений корпорацією Intel Corporation, провідною компанією з напівпровідникової технології. Цей пристрій має 120 000 логічних елементів та 414 вхідних/вихідних штифтів користувачів, що робить його придатним для широкого діапазону низьких та недорогих програм. Він працює на одній напрузі живлення від 1,14 В до 1,26 В і підтримує різні стандарти вводу/виводу, такі як LVCMOS, LVDS та PCIE. Пристрій має максимальну робочу частоту до 415 МГц. Пристрій поставляється в невеликому пакеті масиву з тонкою точкою (FGBA) з 484 шпильками, що забезпечує високе підключення до шпильки для різних застосувань.
Надіслати запит
Опис продукту